Refik Yılmaz’a Ziyaret

gemlik-akparti-kadin-kollari

Refik Yılmaz

Gemlik Bekediyesi Başkanı Refik Yılmaz‘ı Gemlik Akparti Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz ve Yönetim üyeleri ziyaret ettiler.

Başkan Şükran Ersöz’ü ve üyelerini Gemlik Belediye’si Başkanı Refik Yılmaz; Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı , Meclis Üyelerinden Ercan Barutçuoğlu ve Akparti’nin ilçe başkanı Zafer Işık ile karşılama yaptı.

Karşılamanın ardıdan görüşmeler de Refik Yılmaz Kadınların Her geçen günde ticari sosyal ve siyasi alanlar da daha aktif hale geldiğini söyledi.

Belediye Başkanı Refik Yılmaz: , “Sizler bizim gönüllü elçilerimizsiniz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Desteklerinizin devamını bekliyorum” dedi.

Gemlik Belediyesi için başlatılan proje ve çalışmalar ile ilgiler bilgiler söyleyen Refik Yılmaz, Gemlik Belediyesi Toplu konut yapımları ana olarak , yapılan hizmet ve yatırımları Şükran Ersöz ve Kurul üyelerine anlattı.

Refik Yılmaz konuşmasının devamın da Sosyal ve kültürel alanlarda en büyük destekçilerinin Bayanlar olduğunu belirtti.

Yaşlılar ve engelli vatandaşlarla ilgili sorunları, mahallelerdeki yaşanan sorunları da en büyük desteği bayanların yaptığını söyledi.

Zafer Işık‘ta Ak Parti’nin bayanlara en büyük değeri ve desteği verenin olduğunu vurguladı. Parlamento da olduğu gibi Gemlik Belediye meclisinde de en çok bayan üyenin Ak Parti’de olduğunu hatırlattı.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz‘de konuşmasında Refik Yılmaz’ yaptığı hizmet ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Yerel sorunlar konusunda yükselen işbirliğinin bundan sonra da devam edeceğini belirtti. Şükran Ersöz kadın kollarının görev dağılımının tamamlandığını belirtti. Bir çok alanda çalışmarın hızla deva ettiklerini söyledi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?