Gençliğe Yön Veren Geleceğe Yön Verir

gemlik-genclik-kollari

Ak Parti İlçe Gençlik Kolları‘nın davetlisi olarak konuşma yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İlçe binasında yaptığı konuşmasında Belediye’nin  yaptığı hizmet ve yatırımlar dışında siyasi yaşamı, eğitimi ve yönetim tecrüblerini anlattı. Çok çalışmanın Başarının sırrı olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Refik Yılmaz Gençlere ; “Bir dakikanızı bile boşa geçirmeyin. Size güvenenlere borcunuzu çok çalışarak ödeyebilirsiniz.” dedi. Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı olan Muhammet Ali Kaya eşliğinde gençlerle konuşan Refik Yılmaz. “Gençliğe Değer Veren Geleceğe Yön Verir” adlı gençlerin organize ettiği Perşembe toplantılarının ilk konuğu oldu.

Konuşma devamında Öğrencilik yıllarından bahseden Refik Yılmaz Gençlik kolların görev yaptığı yıllara, yerel yönetimdeki görevlerinden Belediye Başkanlığına kadar ki yaşamında kesitler paylaştı.

Refik Yılmaz : “Dünyanın gözü Türkiye’nin üstünde. Zalimlerin korkulu rüyası, mazlumların umudu bir ülke haline geldik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bir an olsun durma şansımız yok. Çok çalışmalıyız. Sırtını halka dayayan, mazlumların duasını alan bir partinin neferleriyiz. Yapılacak daha çok iş var. Durmak yok, çalışmaya devam”

 

Özel Kalem Müdürü Halil İbrahim Atış ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Turhan‘da Refik Yılmaz ile toplantıya katıldılar.  Belediye olarak da müdür ve amirleri gençleştirdiklerine dikkat çekti.

Refik Yılmaz:“Bizim gençliğimizin elinde sopa, silah olmayacak. Nitelikli ve donanımlı bir gençliğimiz olacak” dedi ve Gençliğe güzel mesajlar verdi.

Gemlik Belediyesi Başkanvekilliği, Belediye Meclis üyeliği ve Belediye Başkanlığı dönemlerinden yaptığı hizmetleri slayt ile Gençlere anlatan Refik Yılmaz yapılacak olacak önemli projelerin detaylarını gençlere anlattı.

 

Gemlik bizlerin, hepimizin sayesinde daha yaşanabilir bir şehir olacak” diyen Refik Yılmaz projelerini belediye olarak üstlenecekleri sözünü verdi.


akparti-genclik-kollari


akparti-genclik-kollari

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?